Oferta dla firm i przewoźników

Jako firma istniejąca na rynku od kilkunastu lat posiadamy:

  • Duże doświadczenie w zakresie świadczonych usług transportowych.
  • Odpowiednie licencjonowane kwalifikacje.
  • Ubezpieczenie OCP na 250 000 EUR.


Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. Powierzone zlecenia realizujemy sprawnie i szybko w wyznaczonym terminie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za przewożony ładunek. Nasi kierowcy wyposażeni są w telefony komórkowe i system nawigacji satelitarnej GPS, co umożliwia nam stały kontakt. Wykwalifikowani spedytorzy dokładają wszelkich starań, aby trasa przejazdu była jak najdogodniejsza w celu obniżenia kosztów transportu.

Jesteśmy w pełni Polską Firmą co sprawia, iż najlepiej znamy warunki transportowe panujące w naszym kraju.

Nasze telefony jak i skrzynki pocztowe są do Państwa dyspozycji!

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z branży chemicznej, stalowej, budowlanej i spożywczej. Przewozimy ładunki całopojazdowe, jak i drobnicę. Zajmujemy się rownież transportem materiałów sypkich silosami o pojemności 63,0m3 i 66,0m3.

 

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami w Polsce.

 

Dysponujemy pojazdami marki Scania oraz Volvo z naczepami marki Kogel oraz Schmitz. Nasze samochody wyposażone są w system nawigacji GPS.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk