O nas

Nasza Firma powstała w 1993r. jako Hurtownia Artykułów Spożywczych "ARMEX" z siedzibą w Płocku.

Poczatkowo zajmowalismy się hurtowym handlem artykułami spożywczymi. Na potrzeby tej działalności zakupione zostały samochody dostawcze i ciężarowe. Dla wykorzystania taboru samochodowego zajęliśmy się krajową spedycją i transportem samochodowym. Szybki rozwój tej dziedziny pozwolił na oddzielenie tego działu od hurtowni przez co w roku 2003 została powołana nowa firma.

Nasze aktualne dane od 01.06.2021 to:

Firma Handlowo-Usługowa "Armeks" Dorota Damaziak Sp.J.
ul.Przemysłowa 21, 09-400 Płock.
 

Dotychczasowe numery KRS,NIP, Regon, numery telefonów  pozostają niezmienione.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z branży chemicznej, stalowej, budowlanej i spożywczej. Przewozimy ładunki całopojazdowe, jak i drobnicę. Zajmujemy się rownież transportem materiałów sypkich silosami o pojemności 63,0m3 i 66,0m3.

 

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami w Polsce.

 

Dysponujemy pojazdami marki Scania oraz Volvo z naczepami marki Kogel oraz Schmitz. Nasze samochody wyposażone są w system nawigacji GPS.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk