Polityka jakości i certyfikaty

Nasza firma chcąc sprostać wymaganiom i oczekiwaniom swoich klientów, szczególny nacisk kładzie na jakość świadczonych usług transportowych.

W tym celu wdrożyliśmy i ciągle doskonalimy system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz system SQAS - oceny bezpieczeństwa i jakości prowadzonych działań operacyjnych oraz poziomu oddziaływania na środowisko naturalne w łańcuchu dostaw produktów.
 

 


     

 
Politykę jakości naszej firmy realizujemy między innymi poprzez:

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie towarowego transportu samochodowego
  • dbałość, nadzór oraz obsługa serwisowa nad środkami transportu
  • zaopatrywanie się u sprawdzonych, rzetelnych dostawców taboru i sprzętu transportowego, części, materiałów oraz usług o wymaganej jakości
  • podnoszenie kwalifikacji całego zespołu pracowniczego oraz włączenie go w ciągłe doskonalenie systemu
  • dążenie do unikania błędów w prowadzonej działalności i ich konsekwentne usuwani poprzez korygowanie i zapobieganie
  • budowanie i utrzymywanie zaufania do jakości naszych usług u klientów

Powyższe cele są znane wszystkim pracownikom, którzy są świadomi swojego wpływu na zadowolenie klienta oraz dobre wyniki ekonomiczne, techniczne i jakościowe przedsiębiorstwa.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z branży chemicznej, stalowej, budowlanej i spożywczej. Przewozimy ładunki całopojazdowe, jak i drobnicę. Zajmujemy się rownież transportem materiałów sypkich silosami o pojemności 63,0m3 i 66,0m3.

 

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami w Polsce.

 

Dysponujemy pojazdami marki Scania oraz Volvo z naczepami marki Kogel oraz Schmitz. Nasze samochody wyposażone są w system nawigacji GPS.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk